TİKP’YE ÜYE OL!


KENDİNİ DÖNÜŞTÜR!

Türkiye İşçi Köylü Partisi’nde örgütlü mücadeleye başlayarak, değişimi önce kendinden başlatabilirsin! Bilimsel sosyalizmin yol göstericiliğinde sistemin ideolojik hegemonyasından programlı ve devrimci pratikle kurtulabilirsin! TİKP’nin emekçi karakterdeki öncü kadroları bu süreçte seninle olacak!


TOPLUMU DÖNÜŞTÜR!

Türkiye İşçi Köylü Partisi saflarında kendini dönüştürürken, toplumu da dönüştürme pratiğine girebilirsin. Diyalektik işleyen bu karşılıklı süreç, her tür karamsarlığa ve olguları olduğundan farklı yorumlamak gibi idealist yaklaşımlara karşı devrimci pusulan olacaktır! Toplumdaki çelişmelerin doğru ele alınması ve çözülmesi için TİKP programı ve devrimci siyasetleri her zaman yanında!


GELECEĞİ DÖNÜŞTÜR!

Kazanılacak ve keşfedilecek koca bir gelecek önünde duruyor! Üretim araçları ve toplumsal ilişkiler üzerinde özel mülkiyetçiliğin belirlediği mevcut hegemonyanın tarihin çöplüğüne atılacağı, emeğin kolektif örgütlenmesi ile herkesin yeteneğine göre istediği emek sürecinde özgürce çalışabileceği ve herkesin ihtiyacını karşılayabileceği geleceğin sınıfsız toplumuna adım atmaya hazır mısın?

Kapitalizme ve Revizyonizme Mecbur Değilsin!

Bağımsızlık, Devrim ve Sosyalizm İçin Türkiye İşçi Köylü Partisi Saflarına!

TİKP Üyelik Başvuru Formu

Üyelik başvurularınız merkezimize ulaştıktan sonra en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçeceğiz. İlginiz için teşekkür ederiz.